Česko – Anglie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Česko – Anglie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Česko se představí v Londýně ve Wembley proti výběru domácí Anglie a v zápase bude velký outsider. Oba celky mají na kontě shodně 4 body a to by mělo oběma stačit na postup.

Tím nechci říct, že mužstva budou hrát na remízu, určitě půjdou oba týmy za ziskem tří bodů, protože půjde o prvenství ve skupině. Česko hrálo dosud velice dobře a na úvod ve vyrovnaném zápase dokázalo vyhrát 2:0 v Glasgowě proti Skotsku a získat 3 důležité body. Proti Chorvatsku předvedlo také dobrý výkon a remizovalo 1:1, přičemž Chorvaté šli do zápasu s nasazením získat 3 body po úvodní prohře s Anglií. Útočník Česka Schick je momentálně ve skvělé formě a právě on zajistil všechny 3 góly Česka na turnaji. Anglie na úvod zdolala doma Chorvatsko 1:0 v ne nejkrásnějším zápase pro oko diváka, ale 3 body zůstaly doma. Následně byla opět doma obrovský favorit proti Skotsku, ale zápas skončil překvapivou remízou 0:0 a Anglie nevyužila své šance, přičemž také Skotsko mělo velké šance na skórování. Oba týmy mají na kontě zatím 4 body a to by mělo na postup stačit, ale Anglie bude určitě chtít doma vyhrát a Česko jí to bude chtít ztížit.

Oba celky se setkali v předešlé kvalifikaci a Anglie doma rozdrtilo Česko 5:0, ale Česko doma senzačně vyhrálo 2:1 a uštědřilo Anglii první prohru po velmi dlouhém čase. Anglie je obrovský favorit, ale já zkusím zariskovat a v pěkném kurzu tipuji, že Česko neprohraje.

Vsadit si na zápas
500 Kč zdarma za registraci na Tipsport.cz

Tip na zápas

Zápas: Česko – Anglie
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 22.06.2021 21:00
Tip:
1X
Kurz: 2.30
Bookmaker: iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy