Česko – Albánie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Česko – Albánie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Evropský šampionát ve fotbale se nezadržitelně blíží a Česko si v přípravném duelu změří doma síly s Albánií, která na turnaji nebude startovat. Favorit na vítězství je domácí celek.

Česko postoupilo na šampionát, když obsadilo ve své kvalifikační A skupině 2. místo za Anglií, kterou dokázalo doma zdolat a připravilo jí tak první prohru po moc dlouhé době. Na EURU se představí ve skupině D, kde se opět setká s Anglií, která bude největším favoritem skupiny. Dále narazí na silné Chorvatsko a soupeře z Ligy národů Skotsko, se kterým dvakrát prohrálo. Se Skoty se Česko utká v úvodním zápase skupiny. Český tým absolvoval v přípravě na EURO zatím jeden přípravný zápas v Itálii, který Italové vyhráli hladce 4:0 a potvrdili výbornou formu. V posledním zápase před samotným turnajem se Česko ještě střetne v Praze s Albánií, která se na turnaj neprobojovala. Albánie odehrála před pár dny přípravný duel v Cardiffu s Walesem a zápas skončil nerozhodně 0:0, což je dobrý výsledek pro Albánii, která šlo do zápasu jako outsider. V přípravných duelech zvykne trenér míchat sestavu a zkoušet různé herní a taktické varianty, ale očekává se, že Česko doma vyhraje a naladí se na EURO vítězně.

Zajímavé je, že tyto 2 země na sebe zatím nikdy nenarazili, ať už v kvalifikaci na EURO, MS nebo v přípravném zápase, takže to bude premiérový vzájemný duel. Favorit je domácí tým a já věřím, že Česko doma vyhraje a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Česko – Albánie
Soutěž:
Fotbal: Mezistátní zápasy
Čas zápasu: 08.06.2021 20:15
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1. 83
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.