Celta Vigo - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Celta Vigo - Barcelona (analýza + tip na zápas)

V LaLige dále pokračuje přímý boj o titul mezi rivaly Barcelonou a Realem. Aktuálně mají oba tyto konkurenční týmy shodně po 68 bodů. Celta je průběžně na 16. místě se ziskem 33 bodů. I přes zlepšení domácího celku jsou jasným favoritem hosté.

Jak jsem už nejednou zmiňoval, tak tento ročník LaLigy je velmi vyrovnaný. Nemyslím jen souboj Barcelony a Realu, ale také zbytek tabulky je rovnoměrně rozložen. Barcelona z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrála a jednou remizovala 0:0 v Seville. Real dokázal stejně čtyřikrát vyhrát a jednou prohrál nečekaně v Seville s Betisem. Celta učinila v předešlých 2 kolech výrazný krok k záchraně, když dokázala dvakrát vyhrát. Nejprve doma rozstřílela Alaves 6:0 a následně dokázala vyhrát 1:0 na trávníku kvalitního Realu Sociedad. Navíc tento tým posílil kvalitní hráč Nolito, který by měl přispět svými zkušenostmi k setrvání v lize. Forma Celty tedy vygradovala ve správný čas, ale tento soupeř budez jiného soudku. Barcelona hraje o titul, takže domácí tým to bude mít velmi náročné.

Co se týče vzájemných zápasů, tak lépe je na tom Barcelona, která třikrát vyhrála, jednou se zrodila remíza a jednou vyhrála doma Celta. Velmi zajímavá je však skutečnost, že Barcelona vyhrála naposledy na půdě Celty ještě v roce 2015, což je tedy pěkně dlouhá doba. Tentokrát však půjde do tuhého, protože do konce soutěže nezbývá mnoho času. Každé zaváhání tak může Barcelonu stát titul v boji s Realem. Věřím, že hosté tentokrát zaberou a zvítězí. Hraju dvojku a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Celta Vigo - Barcelona
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 27.06.2020 17:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.88
Bookmaker:iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy