Cadiz – Barcelona (analýza + tip na zápas)

Cadiz – Barcelona (analýza + tip na zápas)

Barcelona se představí na trávníku nováčka v Cadizu a bude v tomto souboji jasným favoritem na zisk 3 bodů. Aktuálně je to souboj tabulkových sousedů, ale ambice Barcelony jsou někde jinde, jako domácího celku.

Barcelona zaznamenala do ligy velmi špatný start, když se nachází na místech, která pro ni nejsou velmi lichotivé. Hostům momentálně patří 7. místo se ziskem 14 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázali dvakrát vyhrát, dvakrát prohráli a jednou remizovali. Slabá bilance pro Barcelonu, ale v předešlém kole konečně zabrali, když doma zdolali 4:0 Osasunu a před tím vyhráli 4:0 v LM v Kyjevě. Cadiz zatím nehraje špatně, dokonce má o bod navíc před Barcelonou, alespoň prozatím. Patří mu 6. místo se ziskem 15 bodů, přičemž z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohráli dvakrát remizovali a jednou vyhráli. Nyní narazí na soupeře jiných kvalit, který prověří jejich schopnosti. Navíc to vypadá tak, že hosté se rozbíhají a vracejí do formy. Barcelonu ještě před tímto ligovým duelem čeká zápas LM na trávníku Ferencvárose, postup ze skupiny má již nicméně jistý.

Při pohledu do minulosti najdeme velmi staré vzájemné zápasy, ale jasně navrch v nich měla vždy Barcelona. Jinak tomu nebude ani teď, hosté by měli získat 3 body a ukázat sílu. Po výhře nad Osasunou je čas opět získat povinné 3 body, proto věřím, že hosté vyhrají a v zápas by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Cadiz – Barcelona
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 05.12.2020 21:00
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.67
Bookmaker: iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy