Brighton - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Brighton - Arsenal (analýza + tip na zápas)

V zápase Premier League Brighton doma přivítá Arsenal. Oba týmy se aktuálně nacházejí v dolní části tabulky. Mírným favoritem v zápase budou hosté alespoň podle kurzů.

Brighton je aktuálně na 17. místě se ziskem 13 bodů a z předešlých 12 zápasů dokázal vyhrát jen jedinkrát, což je velmi slabá bilance. V předešlých 5-ti duelech nevyhrál, když dvakrát prohrál a třikrát remizoval. Arsenal je momentálně 4 body před Brightonem na 17. místě se ziskem 17 bodů. Tato pozice rozhodně není to, co očekávají příznivci a vedení klubu. V předchozím kole se Arsenal konečně nabudil a vyhrál v derby nad Chelsea doma 3:1. Předtím v lize nevyhrál dlouhých 7 zápasů a v tabulce tak padal dolů. Kvalita týmu a potenciál je určitě větší, než předváděné výkony a výsledky. Očekávám však, že minulá poměrně nečekaná výhra nad kvalitnější Chelsea by mohla být dobrým startem za lepšími výkony a výsledky.

Vzájemná bilance soubojů těchto 2 týmů však není lichotivá pro Arsenal, který Brighton nezdolal v předešlých 5-ti duelech, když třikrát prohrál a dvakrát remizoval. Vždy se v zápase trefili oba celky a vždy Brighton vyhrál o gól. Arsenal by po výhře z předchozího kola konečně mohl svého soupeře zdolat. Zkusím tip, že Arsenal vyhraje alespoň jeden poločas v zápase.

Tip na zápas

Zápas: Brighton - Arsenal
Soutěž: Premier League
Čas zápasu: 29.12.2020 19:00
Tip: Arsenal vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.61
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.