Brentford – Manchester City ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Brentford – Manchester City ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve středu se vedoucí celek Premier League, kterým je City představí na trávníku nováčka Brentfordu. Hosté hrající ve skvělé formě budou v zápase jasným favoritem na zisk tří bodů.

City vede ligovou tabulku s náskokem zatím 6 bodů před Liverpoolem a Chelsea, ale Liverpool má zápas k dobru a očekává se jeho vítězství. City má na kontě 47 bodů a táhne sérii 9 výher po sobě. Naposledy City v lize šokující podlehlo Crystal Palacu 0:2, ale od té doby nezaváhalo a jde na 100 procent. Aktuálně vidím šance City na obhájení titulu poměrně velké, i když náskok není tak markantní a do konce sezóny je ještě daleko. Brentford vstoupil do své premiérové sezóny mezi elitou velice dobře, ale časem se v tabulce propadl něco níže. Nyní mu patří 13. místo se ziskem 20 bodů a z předchozích 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. Střídavá forma domácího týmu, který v předchozím kole nestačil na trávníku Brightonu a podlehl mu 0:2.

V historii vzájemných duelů nevidím žádný záznam, takže oba celky se nesetkaly hodně dlouho, ale nemám pochyby o tom, že City by v tomhle zápase mělo zaváhat. V lepším kurzu proto zkusím tip, že City dá gól v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Brentford – Manchester City
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 29.12.2021 21:15
Tip:
Manchester City dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.71
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.