Brentford – Fulham (analýza + tip na zápas)

Brentford – Fulham (analýza + tip na zápas)

Ve finále baráže o Premier League se střetnou v derby zápase dva odvěcí rivalové ze severu Londýna. Brentford bude v prvním zápase hostit Fulham. Tato konfrontace by měla nabídnout 2 vyrovnané souboje.

V základní části Championship obsadili 1. místo Leeds a 2. místo WBA, kteří tedy postoupili přímo do hlavní soutěže. Brentford obsadil 3. místo a tím pádem se v semifinále baráže setkal se Swansea, která obsadila 6. místo. První zápas doma Swansea vyhrála 1:0, ale v odvetě vyhrál doma Brentdford 3:1 a postoupil tak dál. Fulham skončil v lize na 4. místě a musel tak nastoupit proti Cardiff City, který skončil na 5. místě. První zápas venku vyhrál Fulham 2:0, ale následně v odvetě trošku překvapivě prohrál 1:2. Co se týče semifinále, tak oba celky, které postoupily dále byly mírnými favority. Očekávalo se, že ve finálovém souboji by si to mohli spolu rozdat právě tito dva odvěcí rivalové. Tento dvojzápas by měl mít vše, co k pravé fotbalové atmosféře patří, hlavně nasazení a emoce – navíc půjde o postup do Premier League. Myslím si, že domácí celek bude v úvodním souboji mírný favorit. Očekávám však velmi těsné výsledky.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou celků je lepší ve prospěch Brentford, který dokázal až třikrát vyhrát a dvakrát se body dělily. V posledních časech tedy Fulham nedokázal svého rivala zdolat. Nemyslím si, že se to stane teď, i když Fulham má velmi kvalitní tým. Brentford musí doma uhrát dobrý výsledek, pokud chce v odvetě uspět. Zkusím proto tip, že Brentford vyhraje 1. poločas nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Brentford – Fulham
Soutěž:
Championship – play-off
Čas zápasu: 04.08.2020 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo výsledek zápasu: Brentford
Kurz: 1.71
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku