Brémy – Dortmund (analýza + tip na zápas)

Brémy – Dortmund (analýza + tip na zápas)

V následující analýze se podíváme na zápas Bundesligy, kde domácí Brémy přivítají Dortmund.

Hostující celek je momentálně třetím týmem ligy s počtem bodů 42. Brémy se aktuálně trápí a nacházejí se na nelichotivém 17. místě se ziskem 17 bodů a navíc táhnou šňůru čtyř proher v řadě.

Vítězství by tedy domácímu týmu pomohlo odlepit se od dna a nakopnout se k lepším výsledkům a začít si více věřit.

Dortmund aktuálně hraje v pohodě a v lize dokázal vyhrát čtyři z pěti předešlých duelů. Zaváhal jen v Leverkusenu, kde prohrál 3:4. Přínosem pro klub je nedávná posila – mladík Haaland, který střílí góly jako na běžícím pásu a prosadil se navíc také v domácím souboji Ligy mistrů, kde zařídil výhru svého týmu 2:1 nad silným PSG a vstřelil oba góly.

Z tohoto pohledu je aktuální forma a síla obou týmů diametrálně odlišná a navenek je jasné, kdo by měl mít v tomto měření sil mít navrch.

Vzájemná bilance je však velmi vyrovnaná, přičemž dokonce Brémy vyhráli dvakrát, zatímco Dortmund jen jednou v prodloužení a dvakrát se zrodila remíza. Právě nedávná výhra Brém 3:2 v poháru byla pro mnohé překvapením, jelikož Dortmund v té době už podával slušné výkony a nic nenasvědčovalo, že by měl zaváhat.

I právě proto si myslím, že tentokrát Dortmund zvítězí a už si dá pozor. Věřím hostům a v zápase by mohly padnout alespoň tři góly.

Tip na zápas

Zápas: Brémy – Dortmund
Soutěž: Bundesliga
Čas zápasu:
22.02.2020 15:30
Tip: 2 and over 2.5
Kurz: 1.72
Bookmaker: Tipsport