Brazílie – Srbsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Brazílie – Srbsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve čtvrtek se na MS ve fotbale ve skupině G představí také Brazílie, která v úvodním měření sil narazí na Srbsko. První jmenovaný tým je v zápase jasný favorit, ale Srbové mají kvalitu na kopačkách.

Brazílie bude již tradičně považována za jednoho z top adeptů na zisk titulu, na který ale čeká od roku 2002. V kvalifikaci obsadila 2. místo za Argentinou. Brazilci aktuálně hrají ve výborné formě a 7 zápasů po sobě vyhráli. Celkově neprohráli už 15 duelů v řadě a naposledy prohráli loni doma ve finále Copa América proti Argentině 0:1. V přípravě před MS zdolali hladce 3:0 Ghanu a 5:1 Tunisko, takže forma stoupá. Srbsko postoupilo na turnaj přímo, když skončilo senzačně na 1. místě před Portugalskem, které poslalo do baráže. Z předešlých 6-ti duelů jednou remizovalo a pětkrát vyhrálo. Před MS v přípravě zdolalo také hladce 5:1 Bahrajn. Srbsko má aktuálně kádr s dobrými hráči a může pomýšlet na postup ze skupiny.

Obě země se setkaly zatím dvakrát. V přípravě vyhrála Brazílie 1:0 a na předchozích MS v Rusku vyhrála také Brazílie ve skupině 2:0. Triumf favorita se očekává i do třetice, ale zkusím tip, že oba dají gól, jelikož Srbsko se zlepšuje, má formu i kvalitu.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Brazílie – Srbsko
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 24.11.2022 20:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.86
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.