Brazílie – Peru ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Brazílie – Peru ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Brazílii vrcholí Copa America a v úvodním semifinále se střetne domácí Brazílie s Peru. Domácí tým je podobně jako ve většině případů opět obrovský favorit na finále.

Brazílie je obhájce trofeje z roku 2019 a právě před dvěma lety zdolala ve finále Peru. Nyní jí tento tým stojí opět v cestě v semifinále a setkali se rovněž ve skupině. Brazílie ve skupině postupně zdolala 3:0 Venezuelu, 4:0 Peru, 2:1 Kolumbii a remizovala 1:1 s Ekvádorem v době, kdy už měla postup jistý, takže šetřila síly. V osmifinále si poradila s Chile těsně 1:0. Peru nemělo rozhodně tak hladkou cestu jako favorit na zisk trofeje, kterým Brazílie nepochybně doma je, spolu s Argentinou. Peru vstoupilo do turnaje vysokou prohrou právě s Brazílií 0:4. Následně zdolalo nečekaně Kolumbii 2:1, remizovalo s Ekvádorem 2:2 a zdolalo Venezuelu 1:0. V osmifinále zažilo přestřelku s Paraguayí a zápas skončil 3:3, takže rozhodovali penalty, kde uspělo Peru. Brazílie je velký favorit na postup dál a tomu odpovídá i nízký kurz na domácí tým. Peru má navíc špatnou bilanci zápasů s favoritem.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jednoznačně lepší pro Brazílii, která čtyřikrát vyhrála a jednou vyhrálo Peru, bylo to však v přípravném zápase. Kvalita je na straně domácího týmu, no Peru nemá co ztratit. Věřím však Brazílii, že opět Peru zdolá, navíc na tenhle tým hrát umí. Tipuji 1a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Brazílie – Peru
Súťaž:
Copa America - play-off
Čas zápasu: 06.07.2021 01:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.96
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy