Bologna – Inter ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Bologna – Inter ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve velké pohodě hrající Inter se představí na trávníku Bologni a jak jinak, v zápase bude favorit na triumf. Hosté hrající v top formě útočí na titul.

Inter je v čele Serie A se ziskem 46 bodů a neprohrál už moc dávno. Jeho série ligových výher v řadě se natáhla na číslo 10. Interu se zatím střelecky daří i po odchodu Lukakua do Chelsea, kterého dobře nahradil nestárnoucí Džeko. Před druhým AC Milánem má zatím Inter náskok čtyř bodů a musí ho těšit fakt, že právě největší konkurenti AC a Neapol v předchozích kolech zaváhali a ztratili cenné body. Domácí celek momentálně patří k průměru ligy. Bologna je na 10. místě se ziskem 27 bodů a z předchozích 5-ti duelů dvakrát vyhrála a třikrát prohrála. V předchozím kole zvítězila 3:0 v Sassuole a přetrhla tak negativní sérii tří proher v řadě. Uvidíme, jak pohodlná výhra z předchozího kola nabudí domácí Bolognu proti silnému soupeři.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je dominantní ve prospěch Interu, který vyhrál všech 5 duelů. Já opět věřím hostům, že dokážou vyhrát i tentokrát a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Bologna – Inter
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 06.01.2022 12:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.75
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.