Bohemians 1905 – Plzeň ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Bohemians 1905 – Plzeň ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V neděli se představí Bohemians na domácím stadionu proti favoritovi zápasu z Plzně. Hostům se proti Bohemce daří, ale budou mít v nohách odvetný souboj EKL.

Bohemians loni skončili na 10. místě a v sezóně střídaly dobré období s horšími, takže střed tabulky byl asi zasloužený. V předchozím kole dokázali uhrát remízu 1:1 v Hradci Králové, přičemž byly horším týmem. Teď přivítají Plzeň, jejíž předcházející sezóna vůbec nevyšla a skončila až na 5. místě. Plzeň se tak musela spokojit pouze z předkolem EKL, kde narazila na hodne houževnatý Brest a v době psaní této analýzy ji ještě čekala náročná čtvrteční odveta v Bělorusku. Plzeň vstoupila dobře do ligové sezóny, protože doma těsně zdolala 2:1 Mladou Boleslav a odstartovala ji tedy očekávanou výhrou. Vývoj tohoto zápasu se snadno může odvíjet podle toho jak Plzeň dopadne v odvetě. Pravdou však je, že domácí celek se může soustředit pouze na následující ligový duel, přičemž Plzeň má nahuštěný program.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jasná ve prospěch Plzně, která vyhrála až čtyřikrát a jednou se zrodila remíza. Předešlé 2 duely Plzeň v pohodě vyhrála 4:1 venku na Bohemce a 3:1 doma. Do třetice věřím Plzni, ale zkusím opatrnější tip, že hosté vyhrají alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Bohemians 1905 – Plzeň
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 01.08.2021 19:00
Tip: Plzeň vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.55
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.