Bělorusko – Slovensko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Bělorusko – Slovensko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Na hokejových MS v Lotyšsku se Slovensko na úvod představí v zápase s Běloruskem. Slovensko je mírný favorit tohoto zápasu a pokud chce pomýšlet na postup, tak musí vyhrát.

Slovensko se na šampionátu představí s velice mladým týmem a s několika mladými a nadějnými talenty. Tým posílil jediný hráč z NHL – Studenič z New Jersey, který se snaží probojovat do základní sestavy zámořského týmu. Dva hráči jsou ze zámořské AHL a zbytek týmu je poskládán z hráčů působících v domácí soutěži, české lize, Finsku, Rusku a Švédsku. Věkový průměr A mužstva je necelých 25 let, takže se ukáže, zda bude efektivní mladická dravost, nebo se potvrdí absence zkušeností, například z mnoha a těžkých zápasů. Slovensko jde na tyto MS v roli celku, který není rozhodně pasován za jednoho z favoritů, spíše může překvapit. Slovensko v přípravě na úvod prohrálo v prodloužení s Lotyšskem, následně s ním v odvetě vyhrálo, dvakrát zdolalo Německo i Rakousko a dvakrát poměrně těsně prohrálo s Českem, které však zdolalo silnější týmy a v přípravě neprohráli. Právě zápasy proti Česku ukázaly, že tenhle mladý tým má potenciál. Hráči si vytvořili mnoho gólových šancí, které nevyužili, takže efektivita v koncovce je to, co je třeba zlepšit. Bělorusko mělo být pořadatel turnaje 2021, ale účast jim byla odebrána a přidělena Lotyšsku. Bělorusko v přípravě třikrát vyhrálo s Rakouskem, Maďarskem a Německem. Prohrálo dvakrát s Ruskem, jednou s Německem a s Kazachstánem.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší pro Slovensko, které třikrát vyhrálo a dvakrát vyhrálo Bělorusko. Slováci jsou mírný favorit zápasu a věřím, že potvrdí větší hokejovou zručnost a vyhrají úvodní duel. Tipuji, že Slovensko zvítězí do rozhodnutí, takže v řádném hracím čase, v prodloužení, nebo po nájezdech.

Tip na zápas

Zápas: Bělorusko – Slovensko
Soutěž:
 Mistrovství světa v hokeji 2021
Čas zápasu: 21.05.2021 19:15
Tip:
Vítěz do rozhodnutí: Slovensko
Kurz: 1.76
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.