Belgie – Rusko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Belgie – Rusko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Dalším zápasem ve skupině B bude souboj, ve kterém se Belgie střetne s domácím Ruskem. Zde je favorit opět jasný a je jím Belgie, kterou mnozí pasují za vítěze šampionátu.

Belgie má již pár let mladý a talentovaný tým, který ještě zraje, ale i teď má velkou kvalitu na každém postu a je v něm silná konkurence. Na předešlých MS získali Belgičané bronz a na předešlém EURU vypadli ve čtvrtfinále s Walesem. Svou kvalifikační skupinu vyhráli stejně jako Itálie, bez ztraceného bodu, tedy se ziskem 30 bodů. Vyhráli skupinu A Ligy národů, kde jim jedinou prohru utržila Anglie. V přípravě Belgie trošku nečekaně remizovala 1:1 s Řeckem a následně si poradila 1:0 s Chorvatskem. Rusko bude mít výhodu domácího prostředí i s diváky, nakolik se duel odehraje v Petrohradě. Rusko se s Belgií setkalo také v kvalifikaci a skončilo na 2. místě, přičemž s ní dvakrát prohrálo. Rusko v přípravě zaznamenalo cennou remízu 1:1 s Polskem a doma těsně zdolalo Bulharsko 1:0 pozdním gólem z penalty.

Vzájemná bilance těchto dvou týmů z předešlých 5-ti duelů je podstatně lepší ve prospěch Belgie, která čtyřikrát vyhrála a jednou se zrodila remíza. Rusko hraje doma, ale Belgie je přesto poměrně jasný favorit na zisk tří bodů. Věřím, že Belgie zvítězí a tipuji 1.

Tip na zápas

Zápas: Belgie – Rusko
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 12.06.2021 21:00
Tip:
1
Kurz: 1.77
Bookmaker: iFortuna

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 500 Kč zdarma Tipsport.cz
6.000 Kč + 300 Kč zdarma iFortuna.cz
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Chance.cz
6.500 Kč + 500 Kč zdarma SazkaBet.cz
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma SynotTip.cz