Belgie – Itálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Belgie – Itálie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Mnichově se ve čtvrtfinále odehraje další fotbalový šlágr. Belgie se střetne s Itálií a oba celky patří k top favoritům na triumf na šampionátu. V souboji je těžké hledat favorita.

Oba týmy jsou zatím na šampionátu suverénní, nakolik vyhráli své skupiny se ziskem 9 bodů a připsali si na konto již 4 výhry. Belgie ve skupině zdolala na úvod Rusko 3:0, následně Dánsko 2:1 a do třetice Finsko 2:0. Turnajem prochází hladce, snad jediná závažnější zkouška byla ve skupině proti Dánsku, kde museli duel otáčet. V osmifinále narazili na obhájce Portugalsko, které zdolali 1:0. Portugalsko bylo silným soupeřem a remíza by zápasu určitě svědčila víc. Itálie se dosud na turnaji prezentuje oku lahodícím fotbalem, který předvádí. Ve skupině na úvod zdolala 3:0 Turecko, následně 3:0 rovněž Švýcarsko a na závěr 1:0 Wales, kde však po jistotě postupu nastoupila pozměněna sestava. V osmifinále narazili v Londýně na nečekané houževnatý výběr Rakouska, který hrál vyrovnanou partii a mohl se postarat o obrovské překvapení. Itálie hrála s Rakouskem 0:0 a rozhodlo se až v prodloužení, když v úvodní čtvrt hodině vstřelila 2 góly. Následně Rakousko ještě snížilo, ale do konce zbývalo málo času a Itálie vydřela těsnou výhru 2:1. Teď je v roli mírného favorita, ale tým Belgie bude těžkou zkouškou.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je mírně lepší pro Belgii, která třikrát vyhrála a dvakrát vyhrála Itálie. Zajímavé je, že každý z těchto zápasů skončil výhrou přesně o 2 góly. V tomhle případě očekávám vyrovnaný zápas, kde nikdo nebude chtít udělat chybu. Zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Vsadit si na zápas
500 Kč zdarma za registraci na Tipsport.cz

Tip na zápas

Zápas: Belgie – Itálie
Soutěž:
 EURO – play-off
Čas zápasu: 02.07.2021 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.57
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy