Belgie – Česko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Belgie – Česko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Nejzajímavějším duelem skupiny E bude souboj domácí Belgie, které přivítá tým Česka. Domácí tým je považován za adepta na vítězství, ale český celek se v uplynulém čase zlepšil a formou šel nahoru.

Belgie je považována za top favorita skupiny a aktuálně ji také vede se ziskem 10 bodů po čtyřech odehraných duelech. Jediné body v kvalifikaci ztratila Belgie v Praze, kde nedokázala zvítězit. Belgie v úvodu zdolala doma 3:1 Wales a následně přišel zmíněný zápas s Českem venku, který skončil trochu nečekanou remízou 1:1. Pak přišly dvě vysoké vítězství, nejprve doma nad estonském 8:0 a v předešlém zápase 5: 2 v odvěte v Estonsku. Český tým v úvodu vysoce vyhrál v 6:2 v Estonsku a následně po výborném výkonu ukradl body favoritovi z Belgie po zmiňované remíze 1:1. Nešťastný zápas odehrál český celek ve Walesu, kde prohrál 0:1 a v předešlém kole zaznamenal doma trochu chudé vítězství 1:0 nad Běloruskem bez účasti Schicka.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je vyrovnaná, když si obě země připsali na konto po 2 výhry a jednou se body dělily. Jedná se většinou o velice staré zápasy, i když v tom předešlém se Česko neleklo. Teď však doma věřím Belgii a zkusím, že v zápase padnou alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Belgie – Česko
Súťaž:
Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 05.09.2021 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.63
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.