Bayern - PSG (analýza + tip na zápas)

Bayern - PSG (analýza + tip na zápas)

Dalším atraktivním a mimořádně vyrovnaným čtvrtfinále bude souboj Bayernu a PSG. Mírný favorit na postup a také na vítězství doma je podle kurzů Bayern, který v úvodním souboji přivítá doma PSG.

Bayern je aktuálně považován za nejlepší tým na světě, jelikož kromě Ligy mistrů vyhrál také domácí ligu, domácí pohár a MS klubů FIFA. V osmifinále si hravě poradil s Laziem, které v Římě zdolal 4:1 a následně doma v pohodlném tempu vyhrál 2:1. Bayern měl nahráno z prvního duelu, takže neměl kam spěchat a kontroloval výsledek. Nepříjemná zpráva však přišla pár dní nazpátek, nakolik se zranil Lewandowski a nemohl tak nastoupit v důležitém zápase proti Lipsku v Bundeslize a nebude k dispozici ani v obou duelech proti PSG, což je samozřejmě citelná ztráta. Bayern dokázal v Lipsku vyhrát 1:0 i přes absenci Lewandowského a na čele ligy má před svým konkurentem náskok již 7 bodů. Myslím si, že 1. místo si do konce ligy pohlídá a titul obhájí. Na PSG v osmifinále čekala větší překážka a tou byla Barcelona. PSG však v roli outsidera v úvodním souboji na Nou Campu vyhrál vysoko 4:1 a odvetu doma si pohlídal remízou 1:1. PSG si ale v předešlém kole zkomplikoval šanci na zisk domácí trofeje, když doma prohrál s největším konkurentem v boji o titul s Lille 0:1. Popravdě, výkon PSG herně nenadchl a chyběla mi vůle zvítězit, co mě zaskočilo v tak důležitém zápase. Rozhodně jsem od domácích čekal větší nasazení a hlavně výhru. Je možné, že roli sehrál i blížící se zápas s Bayernem, který měli hráči v podvědomí v hlavě a proto nevěděli zapnout na plné obrátky proti Lille. Určitě by pro domácí bylo výhodnější, kdyby tyto 2 zápasy nenásledovaly hned po sobě, ale los je někdy neúprosný.

Ve vzájemné bilanci z předešlých 5-ti duelů má jasně navrch Bayern, který čtyřikrát vyhrál a jen jednou vyhrál Paříž. Nejbolestivější prohra pro Paříž byla ta loňská v Lisabonu, protože prohrál s Bayernem ve finále Ligy mistrů 0:1. Asi bych víc věřil domácím, kdyby nastoupil Lewandowski, ale může jim citelně chybět na hrotu. Zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Bayern - PSG
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 07.04.2021 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.87
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy