Bayern - Monchengladbach (analýza + tip na zápas)

Bayern - Monchengladbach (analýza + tip na zápas)

V Bundeslize nastoupí na domácím trávníku Bayern proti Mönchengladbachu. Domácí tým se s náskokem drží na špici tabulky se ziskem okrouhlých 70 bodů. Hostům zatím patří 4. místo se ziskem 56 bodů. Bayern potřebuje získat ještě pár bodů k zajištění titulu. Hosté bojují s Leverkusenem o účast v Lize mistrů.

Aktuální forma Bayernu je neskutečná, něco jako nezastavitelný tank. Tento fotbalový gigant nezažil v domácí lize trpkost prohry už neuvěřitelných 15 zápasů. Pro zpřesnění - vyhrál 14 zápasů a jen jednou remizoval. Zajímavostí je, že naposledy v domácí lize prohrál loni v prosinci právě na půdě Mönchengladbachu 1:2. Hosté aktuálně nemají zdaleka formu, jakou mají domácí fotbalisté. Z předešlých 5-ti zápasech dvakrát vyhráli, dvakrát prohráli a jednou remizovali. Musí sbírat body, protože jim na krk dýchá Leverkusen, který má stejně 56 bodů. Právě Leverkusen a Monchengladbach sehrají boj o 4. místo, které zajišťuje LM. V předchozím kole prohráli 0:1 ve Freiburgu, což je menším překvapením. Myslím, že Bayern si to dobře pamatuje a bude to chtít tomuto soupeři vrátit.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je velmi vyrovnaná. Z předešlých 5-ti duelů vyhrál třikrát Bayern, ale jednou až v prodloužení. Dvakrát dokázal vyhrát také Monchengladbach. Aktuální forma, jakož i domácí prostředí namlouvá věřit domácímu týmu. Hraju výhru Bayernu, navíc by v zápase mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Bayern - Monchengladbach
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 13.06.2020 18:30
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.66
Bookmaker:iFortuna