Bayern - Lazio (analýza + tip na zápas)

Bayern - Lazio (analýza + tip na zápas)

Bayern v odvetě přivítá Lazio a má jednoznačný náskok z prvního duelu v Římě. Domácí tým je favorit na vítězství také v domácí odvetě a hosté již prakticky nemají šanci na postup.

Před úvodním soubojem v Římě měl Bayern v týmu marodku, ale nebyla to taková katastrofa. Později se to ukázalo také v zápase, kde Lazio nestačilo efektivitou, kvalitou a ani zkušenostmi na vyzrálý Bayern a doma prohrálo vysoce 1:4. Osobně jsem více věřil hostům, ale čekal jsem, že Lazio s Immobilem potrápí nejlepší tým světa o něco víc. Lazio po této porážce zůstalo mírně otřesené a nevyhrálo následující 2 utkání v Serie A. Podařilo se mu to do třetice, když v předchozím domácím zápase proti Cagliari vyhrálo 3:2. Bayern má podstatně lepší formu a v domácí lize vyhrál 4 souboje v řadě. Naposledy prohráli ve Frankfurtu, ale to byl jakýsi ojedinělý výkyv a jak dobře víme, tohle zaváhání napravili o pár dní jasnou výhrou v Římě. Domácí celek nemá kam spěchat, protože má slušný náskok z prvního souboje a naopak může hrát v pohodě. Naopak hosté musí dokázat nemožné.

Předešlý vzájemný souboj skončil možná až nečekaně vysokým vítězstvím Bayernu a viděli jsme mnoho branek. V odvetě očekávám opět výhru týmu z Německa a opět by to mohlo padat. Zkusím tipnout výhru domácích a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Bayern - Lazio
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 17.03.2021 21:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.73
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy