Bayern - Lazio (analýza + tip na zápas)

Bayern - Lazio (analýza + tip na zápas)

Bayern v odvetě přivítá Lazio a má jednoznačný náskok z prvního duelu v Římě. Domácí tým je favorit na vítězství také v domácí odvetě a hosté již prakticky nemají šanci na postup.

Před úvodním soubojem v Římě měl Bayern v týmu marodku, ale nebyla to taková katastrofa. Později se to ukázalo také v zápase, kde Lazio nestačilo efektivitou, kvalitou a ani zkušenostmi na vyzrálý Bayern a doma prohrálo vysoce 1:4. Osobně jsem více věřil hostům, ale čekal jsem, že Lazio s Immobilem potrápí nejlepší tým světa o něco víc. Lazio po této porážce zůstalo mírně otřesené a nevyhrálo následující 2 utkání v Serie A. Podařilo se mu to do třetice, když v předchozím domácím zápase proti Cagliari vyhrálo 3:2. Bayern má podstatně lepší formu a v domácí lize vyhrál 4 souboje v řadě. Naposledy prohráli ve Frankfurtu, ale to byl jakýsi ojedinělý výkyv a jak dobře víme, tohle zaváhání napravili o pár dní jasnou výhrou v Římě. Domácí celek nemá kam spěchat, protože má slušný náskok z prvního souboje a naopak může hrát v pohodě. Naopak hosté musí dokázat nemožné.

Předešlý vzájemný souboj skončil možná až nečekaně vysokým vítězstvím Bayernu a viděli jsme mnoho branek. V odvetě očekávám opět výhru týmu z Německa a opět by to mohlo padat. Zkusím tipnout výhru domácích a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Bayern - Lazio
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 17.03.2021 21:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.73
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.