Bayern – Barcelona ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Bayern – Barcelona ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve skupině E čeká těžká role na Barcelonu, která se představí v Mnichově a nastoupí proti suverénnímu celku skupiny. Domácí mají postup v kapse, přesto jsou jasný favorit.

Rozbalujte adventní kalendář a při registraci si vyberte nejlepší Fortuna bonus!

Ve skupině dominuje Bayern, který má po pěti duelech 15 bodů a skvělé skóre 15:3. Barcelona může momentálně o takové formě jen snít. Ve Skupině jí sice patří 2. místo se ziskem 7 bodů a před třetí Benficou má náskok 2 body. Háček je v tom, že Barcelona má s Benficou horší vzájemný zápas, jelikož v Lisabonu prohrála 0:3 a doma pouze remizovala 0:0. Navíc Benfica svůj poslední zápas skupiny odehraje doma proti Dynamu Kyjev, kterému už nejde o nic a má jediný bod na kontě. Proto se očekává, že Benfica doma vyhraje a bude mít 8 bodů, takže Barcelona musí v Mnichově vyhrát, což se mi zdá v momentální formě obou klubů dost obtížné, ale možné. Barcelona dokázala dvakrát vyhrát 1:0 - doma i venku s Dynamem Kyjev. Dvakrát prohrála - 0:3 v Lisabonu a doma 0:3 s Mnichovem. V předchozím kole remizovala 0:0 s Benficou. O víkendu v LaLize doma opět šokovala Nou Camp a prohrála 0:1 s Betisem, přičemž Bayern v Bundeslize vyhrál 3:2 ve šlágru kola v Dortmundu.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro domácí celek, který čtyřikrát vyhrál a jednou vyhrála Barca. Mimořádně důležitý duel pro hosty, kteří musí pořádně zabrat, aby překvapili favorita. Půjdu trošku proti faktům a risknu neprohru Barcelony v pěkném kurzu.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Bayern – Barcelona
Súťaž:
Liga mistrů
Čas zápasu: 08.12.2021 21:00
Tip:
X2
Kurz: 2.27
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.