Barcelona – Real Madrid ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Barcelona – Real Madrid ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

El Clásico si budou diváci moci prohlédnout už tuto středu, protože v semifinále španělského Superpoháru proti sobě nastoupí na neutrální půdě v Rijádu Barcelona a Real.

V Saúdské Arábii se tyto duely odehrávaly již loni a stejně to bude i nyní. Barcelona je uváděna jako domácí tým a podívejme se na formu obou mužstev a na okolnosti před zápasem. Barceloně se zdaleka v sezóně nedaří tak jako Realu, a v lize jí patří jen 6. místo se ziskem 32 bodů. Z předchozích 5-ti duelů třikrát remizovala a dvakrát prohrála. Na její straně je také mnoho zranění a absencí, přičemž Real tyto problémy nemá. V předchozím kole Barcelona neudržela náskok v Granadě a inkasovala v závěru gól na 1:1. Real je v čele ligy a daří se mu. Na kontě má 49 bodů, což je o 17 více než má Barcelona. V předchozím kole doma převálcoval Valencii 4:1, přičemž se po dvakrát trefili aktuálně dva nejlepší hráči Realu Benzema a Vinicius. V prvním vzájemném měření této sezóny uspěl Real na trávníku Barcelony loni v říjnu 2:1.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je podstatně lepší pro Real, který vyhrál 4 předchozí zápasy a jednou souboj skončil remízou. Barcelona čeká na výhru nad rivalem od března 2019. Rozdíl v aktuální formě a herní pohodě obou týmů je obrovský a proto v pěkném kurzu tipuji Real.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Barcelona – Real Madrid
Súťaž:
Superpohár
Čas zápasu: 12.01.2022 20:00
Tip:
2
Kurz: 2.07
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.