Barcelona - Neapol (analýza + tip na zápas)

Barcelona - Neapol (analýza + tip na zápas)

V následujícím osmifinálovém zápase odvety Ligy mistrů doma Barcelona přivítá Neapol. První zápas skončil remízou 1:1 a to znamená, že v odvetě bude favoritem na postup domácí Barcelona.

Tato konfrontace je soubojem dvou týmů, které v domácí lize neskončily podle svých představ. Barcelona v závěru sezóny neměla optimální formu a svými zaváhání pustila Realu titul. Samozřejmě Real v závěru hrál dobře, sbíral výhru za výhrou, takže titul si zasloužil. Neapol skončil v domácí lize až na 7. místě, což je dozajista velkým zklamáním pro příznivce fotbalu v tomto městě. Od úvodu sezóny se Neapol nevěděl vyrovnat s kolísavou formou. Mnohé levné zaváhání ho stáli boj o čelo ligy a připravili ho v příští sezoně o účast v Lize mistrů, ale také v Evropské lize. Proto by hosté měli chtít zužitkovat aktuální ročník a zkusit zaskočit favorita, který nepodává optimální výsledky. V úvodním měření sil nebyl Neapol horším týmem, ale hrál doma. V domácí lize střídal Neapol v předešlých zápasech výhry s prohrami, takže kolísavá forma přetrvávala stejně v závěru ligy. Barcelona je na tom lépe, nakolik čtyřikrát vyhrála a jednou prohrála doma překvapivě s Osasunou.

V předešlých vzájemných duelech se z výhry radovala třikrát Barcelona, jednou Neapol a jednou se body dělily. S výjimkou předchozího soutěžního zápasu 1:1 se dříve jednalo vždy o přátelské zápasy těchto dvou týmů. Myslím, že Barcelona by to doma měla zvládnout, ale mam pocit, že Neapol by mohl dokázat vstřelit alespoň gól. Obrana Barcelony nebyla spolehlivá, proto hraji tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Barcelona - Neapol
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 08.08.2020 21:00
Tip: Oba dají gól
Kurz:
1.61
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku