Barcelona - Eibar (analýza + tip na zápas)

Barcelona - Eibar (analýza + tip na zápas)

V La Lige přivítá Barcelona doma v posledním zápase roku Eibar. I když domácí celek zatím neukazuje ohromnou formu, tak v tomto utkání bude jasným favoritem na zisk 3 bodů.

Domácímu týmu zatím patří 5. místo se ziskem 24 bodů. Z předešlých 5-ti duelů Barcelona třikrát vyhrála, jednou prohrála a jednou remizovala. Donedávna to v tabulce pro Barcu vypadalo hůř, ale podařilo se jí postoupit výše, ovšem stále to není optimální. Na vedoucí Atletico ztrácí průběžně 8 bodů. Barcelona prohrála 1:2 například v Cadizu, nebo doma jen remizovala 2:2 s Valencií, když dokonce dostala vyrovnávající gól v době, kdy měli hosté červenou kartu. To jsou opravdu výsledky, které by se domácímu celku nestaly kdyby hrál v optimální herní pohodě. Eibar je na 17. místě se ziskem 15 bodů. Forma hostů je slabá, vždyť z předešlých 5-ti duelů jen jednou vyhráli, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli. Barcelona bude chtít tohoto protivníka doma zdolat a poskočit v tabulce výše.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je podstatně lepší ve prospěch domácího favorita, který až čtyřikrát vyhrál a jednou se body dělily. Barcelona tomuto týmu v zmíněných duelech nadělila až 15 gólů, přičemž jen 2 dostala. Věřím domácímu celku, že vyhraje a v zápase by opět mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Barcelona - Eibar
Soutěž: LaLiga
Čas zápasu: 29.12.2020 19:15
Tip: 1 and over 2.5
Kurz: 1.67
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy