Barcelona – Atl. Madrid (analýza + tip na zápas)

Barcelona – Atl. Madrid (analýza + tip na zápas)

V LaLize bude šlágrem 35. kola titulový souboj mezi Barcelonou a Atleticem Madrid. Situace s kurzy je hodně podobná jako v předešlém případě mezi City a Chelsea. Domácí celek je jasný favorit na výhru, ale pro hosty je to rovnež moc důležitý zápas.

Atletico je na čele se ziskem 76 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo, jednou prohrálo a jednou remizovalo. Atletico má před svými rivaly náskok už jenom 2 body, ale pokud by bylo udrželo ohromný náskok, nemuselo se dnes obávat ztráty titulu. Druhá polovina sezóny přinesla mnohé zbytečné zaváhání a Barcelona a Real se dostali na dostřel. Pokud Barcelona v tomhle souboji zvítězí, tak se dostane o bod právě před Atletico a stejně i Real, pokud také zvítězí. Barcelona je na 3. místě se ziskem 74 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrála a dvakrát prohrála. Nedávno nevyužila zaváhání Atletica s Bilbaem 1:2 a také doma překvapivě prohrála s Granadou 1:2. Nebýt této prohry, tak Barca dnes mohla být první. O víkendu bude mít šanci na reparát, ale protivník bude náročný a vědom si komplikací spojených s případnou prohrou. Myslím, že Atletico nebude tak lehký soupeř jako jsou na něj vystaveny kurzy. Tenhle tým umí pevně bránit a má dostatek kvality také vpředu.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je vyrovnaná, když jeden duel skončil nerozhodně a oba celky si připsali na konto po 2 výhry. V předešlých duelech se Atleticu proti Barceloně celkem dařilo a myslím si, že bude vyrovnaným soupeřem opět a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Barcelona – Atl. Madrid
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 08.05.2021 16:15
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.78
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.