Augsburg - RB Lipsko (analýza + tip na zápas)

Augsburg - RB Lipsko (analýza + tip na zápas)

V Bundeslize se představí Lipsko v důležitém zápase v Augsburgu. Domácí celek je aktuálně na 15. místě se ziskem 36 bodů. Podstatně lépe jsou na tom hosté, kteří získali až 63 bodů a patří jim 3. místo. Oba celky mají v závěru ligy diametrálně odlišné starosti.

V Bundeslize je o titulu rozhodnuto, získal ho opět Bayern. Dortmund má jisté 2. místo, takže si zahraje skupinu Ligy mistrů. Právě Lipsko zatím nemá dostatečný náskok v boji o LM před konkurencí a musí sbírat body. Na krk mu dýchá Monchengladbach, který má 62 bodů, dále Leverkusen, který má 60 bodů. Všechny tyto 3 celky ještě mohou získat místenku v Lize mistrů. Jeden z nich však neuspěje. Augsburg právě neprožívá plodné období. Potřebuje nutně sbírat body v boji o záchranu, i když před Düsseldorfem má 6 bodový náskok. Oba celky aktuálně nemají dobrou formu. Lipsko z předešlých 5-ti duelech dvakrát vyhrálo, dvakrát remizovalo a jednou prohrálo. Předešlé 2 zápasy skončily mimo jejich představ. Domácí remíza s Düsseldorfem, kde inkasovali 2 góly v úplném závěru, a přišli tak o 2 body. Následně v šlágru kola prohráli doma s Dortmundem 0:2. Augsburg z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrál, dvakrát remizoval a jen jednou vyhrál.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je nakloněna ve prospěch Lipska, které třikrát vyhrálo a dvakrát se body dělily. Jednoznačně, kvalita, a také ambice by měly být na straně hostů. Věřím, že hosté do třetice už zvítězí a zaberou již v 1. poločasu. Zkusím proto tip, že Lipsko vyhraje 1. poločas, a také zápas.

Tip na zápas

Zápas: Augsburg - RB Lipsko
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 27.06.2020 15:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu a výsledek zápasu: Lipsko a Lipsko
Kurz: 1.98
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku