Augsburg – Lipsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Augsburg – Lipsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Lipsko se představí v roli favorita na trávníku Augsburgu, přičemž obě mužstva zatím neprožívají dobrou sezónu. Hlavně v případě Lipska jde o překvapení.

Augsburg je zatím na 16. místě se ziskem 16 bodů a toto místo zajišťuje baráž. Domácí celek z předchozích 5-ti duelů dokázal dvakrát vyhrát, dvakrát prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole si však na konto připsal výhru nakolik dokázal zvítězit 2:0 v Kolíně. Lipsku patří zatím pouze 7. místo se ziskem 21 bodů a v klubu jsou zvyklí z předchozích sezón na jiné pozice v tabulce. Lipsko dokázalo z předchozích 5-ti duelů vyhrát jen dvakrát, přičemž třikrát prohrálo. V předchozím kole doma zdolalo Monchengladbach 4:1 a přetrhlo tak sérii tří proher v řadě. Přes týden navíc zdolalo doma v LM 2:1 City a zajistilo si tak jarní účast v EL. Lipsko bude v tabulce chtít jistě vystoupit výše, jelikož na vedoucí Bayern ztrácí již hrozivých 16 bodů.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je jednoznačná pro Lipsko, které to na svého soupeře umí a zdolalo ho vždy. Po výhře z minulého kola očekávám, že Lipsko si na konto připíše další 3 body a vyhraje. Sázím 2 a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Augsburg – Lipsko
Súťaž:
Bundesliga
Čas zápasu: 15.12.2021 20:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.71
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.