Atl. Madrid - Real Madrid (analýza + tip na zápas)

Atl. Madrid - Real Madrid (analýza + tip na zápas)

V šlágru 26. kola budeme svědky atraktivního městského derby v LaLize, kde Atletico přivítá doma nenáviděného rivala Real. Domácí celek si bude chtít udržet náskok na čele, zatímco Real se bude chtít Atleticu přiblížit.

Domácí celek je na 1. místě se ziskem 58 bodů, Real a Barcelona mají shodně 54 bodů, ale Altetico má vůči nim výhodu - zápas k dobru. Real v předchozím kole jen remizoval doma 1:1 s Realem Sociedad a skončila se jeho série čtyř ligových výher. V předešlých kolech absentovali Realu některé opory, které se postupně dávají do pořádku. Uvidí se jaký kádr bude k dispozici v tomhle mimořádně náročném a důležitém derby zápase. Atletico v předchozím kole vyhrálo 2:0 na trávníku nepříjemného Villarrealu a odčinilo tak zkažený dvojzápas s Levante, kde uhráli jen jediný bod z možných 6-ti. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrálo, dvakrát remizovalo a jednou prohrálo. Počítá se zde i domácí remíza 2:2 proti Celte Vigo, která byla také nečekaná. Právě tyto zaváhání zpomalily náskok Atletica na čele a dali naději Realu i Barceloně ještě reálně zabojovat o titul.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je lepší pro Real, který čtyřikrát vyhrál - z toho jednou po prodloužení a jednou vyhrálo Atletico 7:3, ale bylo to v přátelském zápase. Zajímavostí je, že Atletico nedalo Realu žádný gól ve čtyřech soutěžních duelech po sobě. Těžko říci, zda se domácím podaří tuto nelichotivou statistiku zlomit. Já zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí nerozhodně, protože kurzy na oba celky jsou vyrovnané.

Tip na zápas

Zápas: Atl. Madrid - Real Madrid
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 07.03.2021 16:15
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.64
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.