Atl. Madrid – Liverpool (analýza + tip na zápas)

Atl. Madrid – Liverpool (analýza + tip na zápas)

První osmifinálový souboj vyřazovací části Ligy mistrů bude zajímavý zápas, kde Atletico Madrid doma přivítá vítěze loňského ročníku této soutěže Liverpool.

Každý z těchto dvou celků prožívá odlišnou sezónu a daří se mu jinak. Liverpool lze v této sezóně a formě porovnávat opravdu s jen málokterým jiným klubem v Evropě. Tento anglický klub v podstatě vyhrává každou trofej na kterou se soustředí a je jeho prioritou. Nikdo už snad nepochybuje o tom, že tento ročník Premier League Liverpool vyhraje a to s obrovským náskokem před svými konkurenty.

Co se formy týče a výsledků, tak na Atleticu se aktuálně takové komplimenty zdaleka najít nedají. Zatímco Liverpool prakticky všechno vyhrává a zdolává každého soupeře, tak španělský gigant je v domácí lize pouze čtvrtý a poztrácel už mnoho levných bodů s týmy, které by zřejmě Liverpool hravě porazil. V předchozím ligovém kole Atletico hrálo remízu 2:2 ve Valencii a byl to dost těžký vzájemný zápas, protože oba čekají povinnosti v LM.

Liverpool si poradil v lize s Norwichem, když u něj vyhrál 1:0 a ušetřil síly na osmifinále. Atletico mělo ve skupině Juventus, Leverkusen a Lokomotiv a skončilo v ní druhé s 10 body za Juventusem. Třikrát vyhrálo a dvakrát prohrálo – v Leverkusenu a v Juventusu. Liverpool skupinu vyhrál a měl v ní Neapol, Salzburg a Genk. Nečekaně ho potrápil opět Neapol se kterým prohrál a doma jen remizoval. Ostatní zápasy vyhrál.

Vzájemné zápasy těchto dvou týmů se datují na rok 2010 a protože to bylo dávno, nebudu se tím zabývat. Aktuálně věřím více hostům, protože jejich forma je momentálně mnohem lepší než forma domácího týmu. Myslím, že Liverpool má schopnost v Atleticu alespoň těsně vyhrát – a to v pěkném kurzu.

Tip na zápas

Zápas: Atl. Madrid – Liverpool
Soutěž:
Liga mistrů – play-off
Čas zápasu: 18.02.2020 21:00
Tip: 2
Kurz: 2.28
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy