Atl. Madrid - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Atl. Madrid - Chelsea (analýza + tip na zápas)

V Lize mistrů se odehrají zbylé 4 osmifinálový souboje a zřejmě nejzajímavějším z nich bude souboj Atletica proti Chelsea. I kurzy v úvodním zápase naznačují, že by nás měla čekat velmi vyrovnaná konfrontace.

Atletico skončilo v A skupině na 2. místě se ziskem 9 bodů, když jasným vítězem skupiny se stal Bayern se ziskem 16 bodů. Ve skupině byl ještě Salzburg a Lokomotiv Moskva a upřímně jsem čekal, že Atletico ve skupině dokáže získat více bodů. Španělskému týmu se daří v domácí lize, kde je vedoucím celkem, ale jeho náskok se výrazně zmenšil. Z předešlých 5-ti duelů Atletico dvakrát vyhrálo, dvakrát remizovalo a nevyšla mu generálka na duel proti Chelsea, když doma nečekaně prohrálo 0:2 s Levante. Chelsea vyhrála skupinu E se ziskem 14 bodů a potvrdila roli favorita. Druhá skončila Sevilla, která měla o bod míň a ve skupině byly ještě Krasnodar a Rennes. Chelsea je v domácí lize zatím na 4. místě, ale postupně stoupá nahoru a její výkony se zlepšují. Z předešlých 5-ti duelů 4 vyhrála a v předchozím kole remizovala venku se Southamptonem 1:1, takže možná se hráči už podvědomě šetřili na tento náročný zápas LM.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je mírně lepší ve prospěch domácího týmu, který dvakrát vyhrál, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrála Chelsea. Očekávám vyrovnaný duel, i když prohra Atletica s Levante by mohla způsobit jakýsi výkyv v šatně domácího týmu, ale Atletico hraje doma a tak se musí snažit. Soupeř je ale zdatný a ve skupině si již poradil se silným španělským týmem na jeho půdě. Hraju tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Atl. Madrid - Chelsea
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 23.02.2021 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.60
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.