Atl. Madrid – Ath. Bilbao ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Atl. Madrid – Ath. Bilbao ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Po souboji Barcelony a Realu se v Rijádu odehraje i druhý semifinálový souboj mezi Atleticem a Bilbaem. V tomhle zápase je podle kurzů poměrně jasný favorit domácí tým, ale na hřišti to nemusí být tak jednoznačné.

Druhý semifinálový duel španělského superpoháru v Rijádu po El Clásicu by měl být jasnější záležitostí pro Atlécito, ale Bilbau se v poháru daří. Přesvědčili jsme se o tom loni, když zdolalo Barcelonu. V době výkopu tohoto duelu tak již bude známý soupeř pro jednoho z této dvojice ve finále. Atlético je čtvrtým celkem LaLigy a neprožívá v lize nejlepší období, jelikož ještě nedávno táhlo sérii čtyř proher. V předchozím kole remizovalo oslabené hlavně v útoku na trávníku rozjetého Villarrealu 2:2, což považuji za dobrý výsledek. Mezi Bilbaem a Atleticem v tabulce není zas tak velký rozdíl, konkrétně jsou to jen 4 body. Bilbau patří 9. místo a z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrálo a dvakrát prohrálo. V předešlém kole remizovalo 0:0 na trávníku Alaves, takže možná ve zmíněném zápase nastalo jakési podvědomé soustředění se na zápas v Rijádu.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je dost vyrovnaná, ale Atlético má mírně navrch, protože dvakrát vyhrálo, dvakrát se body dělily a jednou vyhrálo Bilbao. Očekávám, že Bilbao se o výsledek popere, ale zkusím přece věřit, že Atlético bude o gól lepší a tipuji 1.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Atl. Madrid – Ath. Bilbao
Súťaž:
Superpohár
Čas zápasu: 13.01.2022 20:00
Tip: 1
Kurz: 1.76
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.