Ath. Bilbao – Real Madrid ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ath. Bilbao – Real Madrid ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Vedoucí tým LaLigy Real se představí na trávníku Bilbaa, které momentálně nemá nejlepší formu, ale na jeho trávníku se nevyhrává lehce. Hosté jsou v zápase favorit, ale menší než to bývá obvykle a tedy i kurz na Real je vyšší.

Real je v čele ligy se ziskem 43 bodů, ale jeho vítězná série v předchozím kole nečekaně skončila, když doma neuspěl proti nevýraznému Cadizu a jen remizoval 0:0. Real nenavázal na hru, kterou předváděl v předchozích kolech a hráči domácího týmu mi přišli jako kdyby do zápasu nedali všechno. Je to dost nepochopitelné, protože zápas předtím zdolali Atletico a dokázali mu vstřelit 2 góly a obranu Cadizu překonat nedokázali. Bilbao je aktuálně na 9. místě se ziskem 24 bodů a po nevýrazné zápasové sérii střídavých proher a remíz přišla konečně výhra doma 3:2 proti Betisu. Bilbao otočilo duel v závěru a zdolalo tak silného soupeře. Domácí celek je nepříjemným týmem hlavně doma a umí se vyhecovat proti silnějším klubům, kde se mu daří jaksi víc než proti soběrovným, či slabším mužstvům a bude tedy zajímavé sledovat tenhle duel.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je podstatně lepší pro Real, který si s Bilbaem poradil čtyřikrát, přičemž Bilbao vyhrálo jen jednou. Real se v předchozím kole trošku zasekl a Bilbao rozjelo, ale přesto více věřím hostům a zkusím tip, že vyhrají alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Ath. Bilbao – Real Madrid
Súťaž:
LaLiga
Čas zápasu: 22.12.2021 21:30
Tip: Real Madrid vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.61
Bookmaker: Fortuna