Atalanta - Neapol (analýza + tip na zápas)

Atalanta - Neapol (analýza + tip na zápas)

Podíváme se na odvetný semifinálový zápas Italského poháru, kde Atalanta přivítá doma Neapol. Vše je otevřené, protože první duel skončil remízou 0:0, domácí celek je však favorit na postup do finále.

Pouze pro připomenutí, vítěz se ve finále utká s jedním z dvojice Juventus - Inter. Aktuálně to vypadá, že Juventus má k finále blíž, protože v úvodním semifinálovém zápase druhé dvojice vyhrál v Miláně 2:1 a vytvořil si tak velmi dobrou výchozí pozici před odvetou. V tomto duelu je to podstatně otevřenější, protože kdyby Neapol vstřelil úvodní gól, tak Atalanta bude muset vstřelit alespoň 2 góly a nesmí inkasovat. Oba celky byly v poháru nasazeny a svůj premiérový zápas odehráli až v osmifinále, kde si Atalanta poradila doma 3:1 s Cagliari a Neapol doma 3:2 s Empoli. Ve čtvrtfinále Atalanta opět doma zdolala 3:2 Lazio a Neapol také doma 4:2 Spezii. Semifinálové dvojice jsem rozebral v úvodu analýzy, i jednotlivé výsledky z úvodních setkání před odvetou. Co se týče domácí ligy, tak před tímto vzájemným duelem nezazářil ani jeden z dvojice. Atalanta doma vedla již 3:0 s FC Turín, ale zápas skončil jenom 3:3, což je velký lapsus. Neapol prohrál 1:2 v Janově, přičemž byl jasně lepším celkem a značně prostřílel soupeře.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je o něco lepší ve prospěch domácího týmu, který dvakrát vyhrál, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrál Neapol. Otevřený duel, který může znamenat postup kteréhokoliv týmu, ale i já se přikloním jemně na stranu domácích. Hraju postup domácích, takže Atalanta může vyhrát v řádném hracím čase, v prodloužení, nebo na penalty.

Tip na zápas

Zápas: Atalanta - Neapol
Soutěž:
Coppa Italia
Čas zápasu: 10.02.2021 20:45
Tip:
Postup: Atalanta
Kurz: 1.80
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy