Atalanta - Inter (analýza + tip na zápas)

Atalanta - Inter (analýza + tip na zápas)

V italské Serie A bude předposlední ligové kole plné zajímavých šlágrů. Jedním z nich bude i souboj tabulkových sousedů. Atalanta doma přivítá Inter. Domácímu celku zatím patří 3. místo se ziskem 78 bodů. Hosté jsou průběžně na 2. místo se ziskem 79 bodů.

Juventus je mistrem, takže oba celky už o titul zabojovat nemohou. Mají však jistou účast ve skupině Ligy mistrů v příští sezoně. Tento zápas bude spíše soubojem o konečné umístění v tabulce. Nemluvě o tom, že to bude atraktivní zápas a věřím, že oba týmy se budou chtít ukázat v dobrém světle. Oba týmy mají momentálně celkem solidní formu, přičemž delší dobu nezaznamenali prohru. Domácí celek se v předešlých sezónách etabloval mezi elitu ligy. Atalanta z předešlých 5-ti duelů dokázala třikrát vyhrát a dvakrát remizovala. Atalantna v Serie A neprohrála neuvěřitelných 17 zápasů v řadě, navíc z těchto duelů dokázala převážně všechno vyhrát, jen čtyřikrát remizovala. Inter z předešlých 5-ti duelů také třikrát zvítězil a dvakrát remizoval. Takovou obdivuhodnou šňůrou bez prohry se však pochlubit nemůže.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou celků je velmi vyrovnaná, přičemž každý z týmů dokázal jednou vyhrát a až třikrát se zrodila remíza. V tomto měření sil by mohla Atalanta mít mírnou výhodu domácího prostředí, ale čeká ji také silný soupeř. Zkusím proto tip, že první poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Atalanta - Inter
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 01.08.2020 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo výsledek zápasu: Remíza
Kurz: 1.84
Bookmaker: Tipsport