Atalanta - Crotone (analýza + tip na zápas)

Atalanta - Crotone (analýza + tip na zápas)

V Serie A přivítá Atalanta doma poslední tým ligy Crotone a tento zápas by měl být jasnou záležitostí pro domácí tým. Domácí táhnou vítěznou sérii, zatímco hosté sérii proher.

Atalanta je aktuálně na 4. místě se ziskem 46 bodů a krátkou nevýraznou sérii protrhla třemi výhrami v řadě. V předchozím kole zdolala Sampdorii na jejím trávníku 2:0. Domácí celek bude chtít určitě vyhrát nad nejslabším klubem Serie A a upevnit si postavení mezi čtyřmi nejlepšími celky v lize, jelikož Atalantu pronásledují hlavně kluby z Říma, které jsou tomuto klubu v patách. Domácí tým se v příští sezoně bude určitě chtít do třetice představit v Lize mistrů. V tom aktuálním ročníku čeká Atalantu náročný odvetný zápas osmifinále na trávníku Realu, přičemž doma prohrála 0:1 po časné červené kartě. Crotone je průběžně stále na posledním místě ligy se ziskem 12 bodů a předešlých 5 duelů prohrálo. Takový scénář signalizuje dost možný sestup do 2. ligy. Myslím, že hosté Atalantu na její trávníku neohrozí.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jasně lepší ve prospěch domácího klubu, který čtyřikrát vyhrál a jednou se body dělily. Očekávám vítězství Atalanty a v lepším kurzu zkusím tip, že domácí tým vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Atalanta - Crotone
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 03.03.2021 20:45
Tip:
Atalanta HCP (-1.5)
Kurz: 1.60
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.