Atalanta - Crotone (analýza + tip na zápas)

Atalanta - Crotone (analýza + tip na zápas)

V Serie A přivítá Atalanta doma poslední tým ligy Crotone a tento zápas by měl být jasnou záležitostí pro domácí tým. Domácí táhnou vítěznou sérii, zatímco hosté sérii proher.

Atalanta je aktuálně na 4. místě se ziskem 46 bodů a krátkou nevýraznou sérii protrhla třemi výhrami v řadě. V předchozím kole zdolala Sampdorii na jejím trávníku 2:0. Domácí celek bude chtít určitě vyhrát nad nejslabším klubem Serie A a upevnit si postavení mezi čtyřmi nejlepšími celky v lize, jelikož Atalantu pronásledují hlavně kluby z Říma, které jsou tomuto klubu v patách. Domácí tým se v příští sezoně bude určitě chtít do třetice představit v Lize mistrů. V tom aktuálním ročníku čeká Atalantu náročný odvetný zápas osmifinále na trávníku Realu, přičemž doma prohrála 0:1 po časné červené kartě. Crotone je průběžně stále na posledním místě ligy se ziskem 12 bodů a předešlých 5 duelů prohrálo. Takový scénář signalizuje dost možný sestup do 2. ligy. Myslím, že hosté Atalantu na její trávníku neohrozí.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jasně lepší ve prospěch domácího klubu, který čtyřikrát vyhrál a jednou se body dělily. Očekávám vítězství Atalanty a v lepším kurzu zkusím tip, že domácí tým vyhraje v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Atalanta - Crotone
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 03.03.2021 20:45
Tip:
Atalanta HCP (-1.5)
Kurz: 1.60
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy