Atalanta - Brescia (analýza + tip na zápas)

Atalanta - Brescia (analýza + tip na zápas)

V Serie A se podíváme na zápas dvou týmů s naprosto odlišnou kvalitou. Atalanta přivítá doma Brescii. Domácímu celku patří 3. místo se ziskem 67 bodů. Hosté jsou na 19. místě, které znamená sestup. V tomto zápase by měl domácí tým jednoznačně diktovat tempo hry.

Domácí tým je nadále velkým překvapením také v této sezóně. Už ta loňská byla velmi úspěšná, když se Atalanta probojovala do Ligy mistrů, kde stále bojuje. Síly si změří s favorizovaným PSG, ale já si myslím, že tento tým je schopen překvapit. Atalanta v předchozím kole dokázala uhrát cennou remízu 2:2 na trávníku Juventusu, což je další cenný výsledek. Před touto remízou dokázala v lize vyhrát 8 zápasů v řadě. Myslím si, že účast v Lize mistrů v příští sezóně jí rovněž neujde, protože má před AS Řím, který je na 5. místě náskok 13 bodů. Zcela jiné starosti musí řešit nováček Brescia, která je na sestupové příčce. Na Lecce ztrácí 7 bodů, navíc Lecce má ještě zápas k dobru. Samotný prezident klubu vidí situaci šedo a nevěří v záchranu mezi elitou. Z předešlých 5-ti duelů Brescia jen jednou vyhrála, třikrát prohrála a jednou remizovala. V předchozím kole prohrála doma rozdílem třídy s AS Řím 0:3. Souhlasím, že dny Brescii v 1. lize jsou už zřejmě sečteny.

Vzájemná bilance zápasů je velmi vyrovnaná, když oba celky dvakrát vyhráli, dvakrát prohráli a jednou se zrodila remíza. Má to však jeden podstatný háček. Skoro všechny tyto vzájemné zápasy jsou velmi starého data - z let 2004 až 2006. Jediný zápas, který se hrál loni, vyhrála Atalanta v Brescii hladce 3:0. Podobný výsledek by se mohl zrodit i tentokrát, protože herní pohoda obou celků je zcela odlišná. Zkusím tip v handicapu, že Atalanta doma vyhraje alespoň o 3 góly v pěkném kurzu.

Tip na zápas

Zápas: Atalanta - Brescia
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 14.07.2020 21:45
Tip:
Atalanta HCP (-2.5)
Kurz: 2.13
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Ano aj paypal na neho
Podavate aj nadalej cez bet365?
Časovo obmedzená akcia pri registrácii do Fortuny. Platí do 30.6....
Peniaze zadarmo do Fortuny
Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)