Aston Villa – Manchester City (analýza + tip na zápas)

Aston Villa – Manchester City (analýza + tip na zápas)

Lídr Premier League Manchester City se představí na trávníku Aston Villy a po zaváhání v předchozím kole bude chtít opět zvítězit a mít nadále pohodlný náskok na čele.

Hosté hrají v druhé polovině sezóny opravdu skvěle a potáhli impozantní sérii zápasů bez prohry, ale každá série jednou skončí a také u top týmu může nastat pokles formy. City postoupilo přes Dortmund do semifinále LM, kde se setká s PSG a bude to hodně zajímavá konfrontace dvou velkoklubů, do kterých tečou obrovské peníze. V Premier League z předešlých 5-ti zápasů dvakrát prohráli a třikrát vyhráli. V předchozím kole City doma nečekaně prohrálo s Leeds 1:2, přičemž hosté hráli 2. poločas s červenou kartou a ještě dokázali vstřelit vítězný gól v závěru. V předešlém zápase semifinále FA Cupu nestačily na Chelsea, které podlehli 0:1 a nedokázali vstřelit ani branku, přičemž City byl favorit na postup. Aston Villa hraje v této sezóně průměrně a drží se ve středu tabulky. Je třeba říci, že v první polovině sezóny byly její výkony stabilnější. Aktuálně je domácí tým na 11. místě se ziskem 44 bodů a z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrála, dvakrát remizovala a jen jednou vyhrála. Myslím, že Villa je v pozici, kdy se nemusí bát ani sestupu, ale reálně jí zřejmě ujde účast v LM, či EL.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů je jednoznačná ve prospěch City, které vyhrálo 6 předešlých duelů v řadě. City zakopli s Leeds, proto si myslím, že nyní dají do zápasu všechno, potvrdí svou sílu a vyhrají. Zkusím tip v atraktivnějším kurzu, že City dá branku v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Aston Villa – Manchester City
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 21.04.2021 21:15
Tip:
2. tým dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 2.06
Bookmaker: iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy