Aston Villa - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Aston Villa - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Podíváme se na zápas Premier League, kde Aston Villa doma přivítá Chelsea. Domácímu celku momentálně patří nelichotivé předposlední místo v tabulce, a získal jen 25 bodů. Hosté jsou na tom o kus lépe, když okupují 4. místo s počtem bodů 48.

Aston Villa je nováček v této sezoně, a vypadá to tak, že s blížícím se koncem ligy ji může čekat boj o záchranu. Aktuálně prohrála čtyři zápasy v řadě, takže nálada v kabině zřejmě dobrá nebude. Připomínám, že předešlý zápas navíc prohráli vysoko v Leicesteru 0:4. Před tím také nestrelili gól na hřišti Southamptonu. Forma Chelsea je v této sezóně kolísající, ale aktuálně se jí celkem daří. V předešlých zápasech dokázali zdolat rivala Tottenham 2:1, a vysoko v předchozím kole Everton 4:0. Navíc vyřadili v poháru Liverpool 2:0, a výkon v tomto zápase byl asi nejlepší výkon Chelsea, jaký jsem po dlouhém čase viděl. Londýnský celek ještě čeká odveta v Mnichově, ale tu jim nedávám velkou šanci po domácí jasné prohře 0:3.

Vzájemná bilance zápasů mezi těmito dvěma celky vyznívá jasně ve prospěch hostí, kteří vyhráli všech pět zmíněných soubojů. Momentální forma je lepší také u hostů, kteří by měli být povzbuzeni dobrými výsledky s předešlých soubojů. Opak se dá říct o domácím týmu, který se trápí. V této sázce věřím hostům, že vyhrají, a v zápase by mohly padnout alespoň dva góly.

Tip na zápas

Zápas: Aston Villa - Chelsea
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 14.03.2020 18:30
Tip:
2 and over 1.5
Kurz: 1.84
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku