Aston Villa – Chelsea ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Aston Villa – Chelsea ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Aston Villa doma přivítá londýnskou Chelsea a v zápase by domácí tým měl táhnout za kratší konec. Chelsea je favorit, ale v týmu bylo mnoho absencí, tak uvidíme jaká sestava nastoupí.

Chelsea ještě nedávno vedla ligu, ale po skvělých výsledcích trošku nepochopitelně přišlo jakési zaseknutí a pád v tabulce. Hosté jsou na 3. místě se ziskem 38 bodů a z předešlých 5-ti duelů jen dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a jednou prohráli. Prohra 2:3 ve West Hamu, domácí remíza s Evertonem 1:1 a remíza 0:0 ve Wolves jsou určitě nečekanými ztrátami bodů. Chuť si opět Chelsea udělala ve čtvrtfinále poháru, kde se s velmi pozměněnou sestavou představila na trávníku Brentfordu, ale uspěla 2:0 díky skvělému závěru duelu. Aston Villa je momentálně na 10. místě se ziskem 22 bodů, což není nejhorší, ale její výkony jsou jakési kolísavé. Z předchozích 5-ti duelů střídavě třikrát vyhrála a dvakrát prohrála. V předchozím kole vyhrála na trávníku posledního Norwichu 2:0, ale následující soupeř bude úplně jiné kvality a očekává se spíše prohra domácích.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro Chelsea, která třikrát vyhrála, jednou se body dělily a jednou vyhrála Villa. Domácí celek může klást značný odpor, ale myslím, že navrch bude mít v konečném důsledku Chelsea. Sázím 2.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Aston Villa – Chelsea
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 26.12.2021 18:30
Tip: 2
Kurz: 1.73
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.