Aston Villa - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Aston Villa - Arsenal (analýza + tip na zápas)

V Premier League se sezóna také pomalu chýlí ke konci. Podíváme se na zápas Aston Villy, která přivítá na domácím trávníku Arsenal. Domácímu celku patří předposlední 19. místo se ziskem 31 bodů. Arsenal je průběžně na 10. místě se ziskem 53 bodů.

Domácí tým bojuje o záchranu a stále se může zachránit, protože nic jisté ještě nemají ani 34 bodový Watford a Bourmnemouth, který má stejně 31 bodů. Do konce ligy zbývá odehrát už jen 2 kola. Domácí celek z předešlých 5-ti duelů třikrát prohrál, ale pak dokázal vyhrát a následně remizovat. Zlepšení hry přišlo, možná však už pozdě. Arsenal stále teoreticky bojuje o 6. místo, které zajišťuje alespoň předkolo Evropské ligy. Aktuálně je na tomto místě Wolves a Arsenal na tento tým ztrácí 3 body. Z předešlých 5-ti zápasů třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole Arsenal doma zdolal 2:1 Liverpool a dokázal si připsat cenný triumf. Liverpool už v závěru sezony není tak nebezpečný jako byl, ale přece se tento úspěch počítá. Na tento skvělý výsledek navázaly v zápase FA Cupu, když doma zdolali dalšího velkého favorita City 2:0.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů hovoří jasnou řečí ve prospěch hostí, kteří vyhráli všech 5 předešlých duelů. Aston Ville se navíc až ve čtyřech z těchto zápasů nepodařilo vstřelit ani gól. Vypadá to tak, že Arsenal to na tohoto soupeře ví, proto mu budu věřit také v tomto měření sil. Zkusím však opatrnější tip, protože Villa ještě bojuje o záchranu, že Arsenal vyhraje 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Aston Villa - Arsenal
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 21.07.2020 21:15
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Arsenal
Kurz: 1.77
Bookmaker: Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Dakujem
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku