AS Řím - Neapol (analýza + tip na zápas)

AS Řím - Neapol (analýza + tip na zápas)

Následující zápas Serie A bude soubojem tabulkových sousedů a bude to důležitý duel z pohledu zisku bodů v boji o Ligu mistrů. V lize je na sousedních příčkách kolem AS a Neapole hned několik vážných konkurentů.

Neapol je zatím na 5. místě se ziskem okrouhlých 50 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole dokázal vyhrát na trávníku AC Milán 1:0 a předtím doma zdolal 3:1 Bolognu. Jakýmsi překvapením bylo vypadnutí Neapole z Evropské ligy, kde nestačil na nepříjemnou Granadu. Jinak se mi Neapol herně celkem líbil v předešlých duelech. AS Řím má také 50 bodů, ale patří mu 6. místo a z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. Nedávno doma v Evropské lize zdolal hladce Šachtar 3:0 a následně přišla jasná prohra 0:2 v zachraňující se Parmě. Oba výsledky mě překvapily, nečekal jsem takový jasný výsledek s ukrajinským celkem a v Parme jsem čekal výhru, ale AS nedokázal proměnit tlak a šance na góly. Uvidíme jak se domácí otřesou po této prohře a připraví se na silnější Neapol.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je lepší pro Neapol, který třikrát vyhrál, jednou vyhrál doma Řím a jednou se body dělily. Předešlé 2 souboje vyhrál doma Neapol 2:1 a 4:0. Aktuálně mám pocit, že Neapol si v lize počíná lépe a začíná si věřit. Zkusím proto tip, že Neapol vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: AS Řím - Neapol
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 21.03.2021 20:45
Tip:
Neapol vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.75
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.