AS Rím – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

AS Rím – Juventus ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Mezi nejatraktivnější zápasy 21. kola Serie A bude patřit také souboj AS Řím, který doma přivítá Juventus. V zápase jsou mírným favoritem hosté.

Římanům patří 7. místo v tabulce se ziskem 32 bodů a budou mít co dělat, aby se v silné konkurenci probojovali do první čtyřky a zahráli si Ligu mistrů. Výkony domácího mužstva jsou stále kus za očekáváními. AS Řím z předchozích 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole nestačil na trávníku AC Milána a prohrál 1:3, navíc inkasoval 2 červené karty ve 2. poločasu. Juventusu se také nedaří optimálně podle představ, i když se výkony zlepšily, pořád to není dokonalé. Hostům patří 5. místo se ziskem 35 bodů a aktuálně je Juventus značně vzdálen klubem z Milána. Z předchozích 5-ti duelů třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. V předchozím kole doma remizoval 1:1 s Neapolem, který před tím neměl optimální formu, ale Juventus 3 body nezískal. Uvidíme jak zahraje na půdě AS.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší pro hosty, kteří třikrát zvítězili, jednou se body dělily a jednou vyhrál Řím. Osobně více věřím hostům, ale jelikož se hraje v Římě, tak zkusím tip, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: AS Rím – Juventus
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 09.01.2022 18:30
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.65
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.