AS Řím - Inter (analýza + tip na zápas)

AS Řím - Inter (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 17. kola italské Serie a bude souboj sousedů v tabulce, kde AS Řím doma přivítá Inter. Domácí tým ztrácí na hosty 3 body a tento souboj nemá favorita.

Řím je průběžně na 3. místě se ziskem 33 bodů a v předešlých 5-ti duelech jednou prohrál a na konto si připsal 4 výhry. Zmíněná jediná prohra 1:4 přišla na trávníku Atalanty. Pokud by domácí celek dokázal tento zápas vyhrát, dotáhl by se bodově na svého soupeře. Inter je průběžně na 2. místě se ziskem 36 bodů a pokud by v předchozím kole neprohrál v Sampdorii, zřejmě by byl první, protože AC Milán podlehlo Juventusu. Inter má identickou bilance jako Řím, když z předešlých 5-ti duelů 4 vyhrál a předešlý zmíněný zápas prohrál. Těžko v tomto měření sil hledat favorita na zisk tří bodů, protože tyto vzájemné zápasy bývají velmi vyrovnané. Pokud by Inter hrál doma, kurzy by byly odlišnější a Inter by byl větší favorit. Osobně si však myslím, že hosté mají o něco kvalitnější kádr.

Bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto 2 celků je doslova vyrovnaná, vždyť všech 5 soubojů skončilo remízou. Takový výsledek je opět možný, ale myslím si, že některý z celků již zvítězí. Budu věřit hostům, že se nabudí a dokáží v Římě vyhrát alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: AS Řím - Inter
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu:
10.01.2021 12:30
Tip: Inter vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz:
1.65
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.