AS Řím – Atalanta (analýza + tip na zápas)

AS Řím – Atalanta (analýza + tip na zápas)

Trápící se AS Řím se představí doma proti ve formě hrající Atalantě a hosté budou favorit na výhru. Oba celky stále bojují ve vyrovnané konkurenci o postup do LM.

Atalanta sice vypadla v LM s Realem a tak se soustředí na Serie A, v níž se jí momentálně daří. Patří jí 3. místo se ziskem 64 bodů a z předešlých 10ti ligových duelů prohrál jen jediný s Interem a 9 zápasů vyhrála. Skvělá forma, kterou jí v lize aktuálně Řím může jenom závidět. V předchozím kole Atalanta doma vyhrála 1:0 nad Juventusem, který sice hrál bez Ronalda, ale i přesto cenný skalp. Tabulka je vyrovnaná jako dlouho ne, vždyť AC má pouze o 2 body více a 2 body pod Atalantou je Juventus, 4 body Neapol, 6 bodů Lazio a 10 bodů AS Řím. Právě AS to má z těchto týmů rozehráno nejhůře, protože v lize se mu nedaří a nachází se až na 7. místě se ziskem 54 bodů a jeho soupeři se mu vzdalují. AS Řím z předešlých 5-ti duelů vyhrál jen jednou, jednou remizoval a třikrát prohrál. Zajímavostí je, že AS se daří v EL, kde se představí v semifinále proti United opět jako outsider. Ve čtvrtfinále dokázal vyřadit Ajax také jako outsider. Vyhrát tuto soutěž musí být pro celek z Říma motivací, zejména pokud se v Serie A umístí mimo top 4. Vítězství v EL znamená jistou účast v následující sezóně LM.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti zápasů těchto dvou týmů je lepší pro Atalantu, která vyhrála třikrát a dvakrát se zrodila remíza 3:3. Řím nedokázal Atalantu porazit již více než 2 roky a myslím, že se mu to nepodaří ani teď. Hosté mají jasně lepší formu a v lize se jim daří. Domácí celek se zřejmě soustředí na EL. Tipuji 2.

Tip na zápas

Zápas: AS Řím – Atalanta
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 22.04.2021 20:45
Tip:
2
Kurz: 1.93
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy