Arsenal – West Ham ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Arsenal – West Ham ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Londýně se odehraje tradiční derby, které obstarají domácí „kanonýři“ a hostující „kladivaři“. Mírným favoritem v zápase je domácí celek, který to ovšem nebude mít proti ambicióznímu West Hamu zřejmě snadné.

Arsenal je průběžně v tabulce na 6. místě se ziskem 26 bodů a z předchozích 5-ti duelů třikrát prohrál a dvakrát vyhrál. V předchozím kole doma zdolal poměrně hladce Southampton 3:0. Arsenal touží obsadit alespoň 4. místo v tabulce, nakolik by si určitě opět rád zahrál Ligu mistrů, kterou v aktuální sezóně opět musel vynechat. West Ham měl jako klub a tým potenciál hrát lépe už několik sezón předtím, ale jaksi se to nikdy nepodařilo navzdory ambicióznímu kádru, kterým disponoval a disponuje. Zlom nastal až v minulé sezóně, kdy West Ham hrál opravdu dobře a obsadil konečné 6. místo. Aktuálně mu patří 4. místo se ziskem 28 bodů, ale prožívá mírnou herní krizi, protože z předchozích 5-ti zápasů jen jednou vyhrál, dvakrát shodně remizoval a prohrál. Domácí celek bude jistě chtít v derby zvítězit a svého rivala z města předběhnout.

Bilance z předchozích 5-ti vzájemných duelů je lepší pro Arsenal, který třikrát vyhrál, jednou se z výhry radoval West Ham a předchozí duel skončil přestřelkou 3:3. Očekávám vyrovnaný duel, kde by oba mohli vstřelit branku.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Arsenal – West Ham
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 15.12.2021 21:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.62
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.