Arsenal – Manchester City ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Arsenal – Manchester City ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Nejatraktivnějším sobotním zápasem Premier League bude bezpochyby souboj domácího Arsenalu s City. Hosté jsou v zápase jasný favorit, přestože domácímu celku se daří.

Arsenal se mezitím probojoval v tabulce na 4. místo se ziskem 35 bodů a po prohře s Evertonem opět čtyřikrát po sobě vyhrál. Předchozí souboj Arsenalu s Wolvesem byl pro koronavirus přeložen. Arsenal se rozjel a střelecky se mu opravdu daří, když ze zmíněných čtyř zápasů má vysoce kladné skóre 14:1. V předchozím kole si pochutnal na bezradném Norwichy, který deklasoval 5:0 venku. City je vedoucím týmem ligy a patří mu 1. místo se ziskem 50 bodů. Před druhou Chelsea má náskok již solidních 8 bodů a je to také díky formě City, které táhne v lize sérii 10 zápasů v řadě a pokud mu tato forma vydrží, tak věřím, že titul obhájí. City mohou těšit i zaváhání největších konkurentů, jakými jsou právě Chelsea a Liverpool, kteří v předchozím kole zaváhali a ztratili body.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je podstatně lepší pro hosty, kteří čtyřikrát vyhráli a jednou vyhrál Arsenal. Aktuálně věřím víc hostům, ale domácí tým se opravdu snaží a hraje dobře a proto zkusím tip, že oba dají gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Arsenal – Manchester City
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 01.01.2022 13:30
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.