Arsenal - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Arsenal - Liverpool (analýza + tip na zápas)

V Premier League se v odehraje atraktivní zápas mezi domácím Arsenalem, který přivítá Liverpool. Aktuálně mají hosté na kontě 93 bodů. Domácí tým má na kontě 50 bodů a patří mu 9. místo. Arsenal stále hraje o Evropskou ligu, takže pro něj bude tento zápas důležitější.

Liverpool získal ligový titul po velmi dlouhé době. Díky markantnímu náskoku se mohl z titulu radovat a oslavovat předčasně. Také má jistou účast v Lize mistrů v příští sezoně. Bude si tak moci napravit chuť, protože v tomto ročníku už vypadl. Forma Liverpoolu v předešlých kolech už nebyla tak ohromující. Z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhráli, jednou prohráli vysoko s City 0:4. V předchozím kole nečekaně remizovali doma s Burnlney 1:1. Hlavně tento zmíněný remízový výsledek se rozhodne nečekal ani v době, kdy je titul dávno v kapse. Arsenal z předešlých 5-ti duelů stejně třikrát vyhrál, jednou prohrál a jednou remizoval. V předchozím kole prohrál v městském derby s Tottenhamem 1:2.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou celků je lepší ve prospěch hostí, kteří třikrát vyhráli, ale jednou z toho v prodloužení a dvakrát se zrodila remíza. Arsenal po vítězné šňůře jaksi opět zakopl, ale ani forma Liverpoolu v závěru ligy již není tak nebezpečná. Zkusím proto tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Arsenal - Liverpool
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 15.07.2020 21:15
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz:
1.88
Bookmaker: Tipsport