Arsenal – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Arsenal – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Druhý semifinálový duel EFL Cupu bude stejně atraktivní jako ten úvodní. Arsenal doma přivítá Liverpool a očekává se dost vyrovnaný zápas, který nemá výrazného favorita.

Arsenal svoji cestu odstartoval již ve 2. kole a narazil na celek ze 2. ligy, kterým byl West Brom. U soupeře se mu podařilo vysoko zvítězit 6:0. V šestnáctifinále ho opět čekal papírově slabší tým a tím byl Wimbledem, který doma zdolal 3:0. Do třetice Arsenal narazil na celek z Premier League, kterým byl Leeds, ale doma uspěl po výhře 2:0. Ve čtvrtfinále Arsenal opět dostal tým z nižší ligy a doma přesvědčivě opět vyhrál 5:1 nad Sunderlandem. Smolný zápas odehrál v lize, když sice vedl proti City, ale po červené kartě City zápas otočilo a gól na 2:1 vstřelilo v nastaveném čase. Liverpool v úvodu vyhrál 3:0 v Norwichi. V osmifinále si poradil s celkem z nižší ligy a v Prestonu vyhrál 2:0. Liverpool měl doma na mále proti Leicesteru, když dvakrát v zápase prohrával o 2 góly, ale zápas dostal vyrovnávajícím gólem v nastaveném čase do rozstřelu, ve kterém byl šťastnější.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je o něco lepší pro Liverpool, který třikrát vyhrál a dvakrát vyhrál Arsenal, ale teprve v prodloužení. Zajímavé je, že domácí celek je v zápase mírným favoritem, ale já zkusím tip, že hosté vyhrají alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Arsenal – Liverpool
Súťaž:
EFL Cup
Čas zápasu: 06.01.2022 20:45
Tip: Liverpool vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.83
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.