Arsenal - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Arsenal - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Community Shield je anglický superpohár, kde se setká vítěz poháru Arsenal z vítězem ligy Liverpoolem. Favoritom na zisk této trofeje bude Liverpool, nakolik také kurz je mnohomluvný a sázkové kanceláře ho dost silně favorizují.

Finále se odehraje na jeden zápas klasicky v Londýně na stadionu Wembley. Ve finále FA Cupu si Arsenal poradil s městským rivalem Chelsea 2:1. V tomto zápase byl podceňovaným týmem, ale po delší době dokázal získat nějakou cennou trofej. Arsenal roky zaostává svými výkony za tradiční skupinou týmů, jako United, City, Chelsea. Liverpool vyhrál ligu suverénně, i když v závěru sezony s pomalou jistotou zisku titulu už forma nebyla taková strach nahánějící, jak během sezóny. Uvidíme, zda Arsenal naváže na výkon proti Chelsea a zabojuje proti Liverpoolu po předchozím triumfu v FA Cupu. Jelikož se sezóna v lize skončila dříve, oba celky stihli odehrát přátelské zápasy na rozehrání. Arsenal konkrétně jen 1, proti týmu z nižší ligy Milton Keynes a vyhrál hladce 4:1. Liverpool v přípravě zdolal 3:0 Stuttgart a následně remizoval se Salcburkem 2:2.

Oba celky se důvěrně znají z domácí ligy a nastupují proti sobě často. Z předešlých 5-ti vzájemných duelů těchto dvou celků se z výhry třikrát těšil Liverpool, jednou se zrodila remíza a v předešlém zápase vyhrál také Arsenal, který by se po předchozím úspěchu mohl snažit opět potrápit favorita. Zkusím tedy tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Arsenal - Liverpool
Soutěž:
FA Community Shield
Čas zápasu: 29.08.2020 17:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.94
Bookmaker: Tipsport