Argentina – Saúdská Arábie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Argentina – Saúdská Arábie ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V úterý dopoledne našeho času přivítá favorizovaná Argentina v C skupině Saúdskou Arábii. Celek z Jižní Ameriky je obrovským favoritem na vítězství, ale Arábie bude mít v podstatě domácí prostředí.

Ve skupině jsou ještě Polsko a Mexiko. Argentina bude na turnaji patřit mezi největší adepty na celkový triumf, protože prožívá nejlepší formu za dlouhá desetiletí. Konečně se jí podařilo zlomit finálovou kletbu a vyhrála Copa América, kde zdolala rivala z Brazílie 1:0. V kvalifikaci obsadila 1. místo a porazila také Itálii 3:0 ve finále Finallissima. Messi má skvělou formu z dresu PSG a tento šampionát bude zřejmě jeho poslední možností získat titul MS. Argentina táhne úctyhodnou sérii bez prohry, která je na čísle 36 a předešlých 5 zápasů vyhrála se skóre 19:0. Saudi vyhráli svou kvalifikační skupinu a tento celek se v uplynulých letech vždy zlepšil. Od kvalifikace odehrála Arábie 10 přípravných duelů s bilancí 2 výhry, 3 prohry a 5 remíz. V předchozím duelu prohráli s Chorvatskem 0:1.

Obě země se setkaly dvakrát, ale bylo to dávno. Argentina vyhrála 3:1 a druhý zápas skončil remízou 0:0. V aktuální formě jednoznačně věřím Argentině a v lepším kurzu zkusím tip, že skóruje v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Argentina – Saúdská Arábie
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 22.11.2022 11:00
Tip:
Argentina dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.78
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.