Argentina – Mexiko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Argentina – Mexiko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V dalším utkání skupiny C narazí Argentina na tým Mexika. Jasným favoritem na vítězství je opět Messiho parta, ale Mexiko je tradičně nepříjemný soupeř.

Argentina je favoritem skupiny a je považována za jeden z týmů, které by mohly samotné MS v Kataru vyhrát. Před tímto turnajem držela rekord 36 zápasů bez prohry, ale ten šokujícím způsobem skončil. V otevíracím zápase skupiny sice Argentina vedla nad Saúdskou Arábií 1:0, ale zápas prohrála 1:2 a je tak poslední bez bodu ve skupině. Proti Mexiku už musí nutně bodovat, nejlépe získat 3 body, ale čekají ji už jen papírově silnější soupeři Mexiko a Polsko. Každý věří, že tým kolem Messiho pořád může postoupit a vyhrát zbývající 2 zápasy. Mexiko v předchozím zápase remizovalo s Polskem 0:0 a za bod může být rádo, protože Lewandowski neproměnil penaltu. Před turnajem se očekávalo, že Mexiko se s Polskem popere o druhou postupovou příčku, ale aktuálně je třeba počítat také s tříbodovou Arábií.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je podstatně lepší pro favorita, který má na kontě 4 výhry a jednou se body dělily. Argentině se proti Mexiku daří, ale zkusím opatrnější tip a zkusím, že Argentina v zápase vstřelí alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Argentina – Mexiko
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 26.11.2022 20:00
Tip:
Argentina gólů v zápase: Over 1.5
Kurz: 1.75
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.